KURUMSAL

01. HAKKIMIZDA

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren genel taahhüt firmaları arasında Üçgen Proje özellikle prestijli yapıların ve projelerin taahhüt firması olarak ayrı bir yere sahiptir.

Kurulduğu günden beri alışveriş merkezi, tesis, konut, otel ve okul projeleri gibi çok sayıda prestijli projelere imzasını atan Üçgen Proje, zor ve karmaşık projelerin öngörülen teslim tarihinden önce eksiksiz olarak bitirilmesi konusunda uzman ve tecrübeli bir proje yönetim kadrosuna sahiptir. Ayrıca firma bünyesinde yer alan tasarım ve uygulama ekiplerinin tek merkezden koordine edilmesiyle bir çok yurt içi ve yurt dışı projeleri titizlikle üreterek teslim etmiştir.
 


02. MİSYON

Üçgen Proje; gerçekleştirdiği bütün projelerde bulunduğu bölgeye değer katmayı, yüksek kalitede üretim yapmayı, mükemmelleşme anlayışını esas alarak üstün nitelikli yapı anlayışını kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirmeyi, sürekli gelişerek ve büyüyerek sektörün önde gelen firmalarından olmayı misyonu olarak kabul etmektedir.
 


03. VİZYON

Üçgen Proje; üstlendiği tüm projelerde temel çalışma prensiplerini koruyarak; en üst düzeyde müşteri tatmini sağlamayı, sözleşme ile tanımlanan taahhütlerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi, en gelişmiş teknoloji ve en deneyimli işgücünü kullanarak istenen kaliteyi sunmayı, sektörde sağlıklı büyümeyi, Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarını sürdürmeyi vizyonu olarak kabul etmiştir.
 


04. SERTİFİKALAR